• Naše motto:
      • "Choď stále vyššie a stále viac dovnútra. Čím ďalej takto zájdeš, tým väčšie veci objavíš. Každá vec je vo vnútri väčšia ako všetko okolo nej." C.S.Lewis, Kroniky Narnie
      • V Základnej škole Narnia sa snažíme o vyváženosť výchovy a vzdelávania detí.
      • Kresťanské hodnoty
      • "Ale ovocie Ducha je: láska, radosť, pokoj, zhovievavosť, nežnosť, dobrotivosť, vernosť, krotkosť, zdržanlivosť.“ Galatským 5,22-23
      • Škola plná angličtiny
      • Slovenskí učitelia a americkí lektori, muzikál a iné aktivity v anglickom jazyku.
      • Tradičné aj moderné vyučovacie metódy
      • SFUMATO, Hejného matematika, Objavné učenie, Konštruktivizmus, Comenia Script
      • Škola s misijným zameraním
      • „…vo vašom svete mám iné meno. Preto ste sa dostali do Narnie.. Vďaka tomu, že ste ma spoznali v Narnii, ma môžete spoznať aj vo vašom skutočnom svete.“ Aslan (Kroniky Narnie)
        • Hurá, prázdniny

Ako ste si už iste viacerí všimli smiley, začal našimi deťmi túžobne očakaváný čas prázdnin. Chceme Vám preto všetkým popriať veľa spoločných chvíľ, oddychu, slnka, tepla, skrátka všetkého, čo k tomuto času patrí. A zároveň prosíme o Božiu ochranu nad vami, kdekoľvek budete.

Vaša Narnia

• Zmena systému objednávania stravy

Milí rodičia a žiaci. Naša škola prechádza na nový stravovací systém a robíme tak už teraz, kvôli technickým problémom, ktoré máme s pôvodným systémom. Oproti prechodu cez prázdniny to má aj svoje nevýhody (príprava a preklopenie za chodu) aj výhody (vychytanie nedostatkov na konci šk.roka, nie na začiatku nového, keď sa rieši veľa iných dôležitých vecí).Dnes sa vám už nový jedálny lístok neobjavil v pôvodnom systéme, ale vo vašom konte v Edupage (aj žiackom, aj rodičovskom). Preniesli sme tam všetky zostatkové kredity aj nahodili všetky došlé platby z posledného výpisu. Spolu s poskytovateľom Edupage sme nastavili všetko tak, aby ste si všetci, ktorí máte dostatočný kredit, mohli cez víkend pohodlne objednať stravu. Chcel by som, aby v pondelok ráno boli k dispozícii aj objednávkové terminály v obidvoch budovách (platí čas do 7.45). Ak by sa vám predsa z nejakého dôvodu nedalo objednať

• Blahoželáme a ďakujeme tvorivým výtvarníkom

Naši šikovní piataci z V.A - North Star sa umiestnili na 2. mieste vo výtvarnej súťaži "Kamufláž v prírode" v kategórii 5.-9. ročník / kolektív. Blahoželáme a ďakujeme tvorivým výtvarníkom (Laure, Roxi, Sofii, Emke, Tamarke, Timkovi, Zojke) ktorí spolu túto peknú prácu vytvorili.

Výtvarné práce si môžete pozrieť v Tihányiovskom kaštieli, kde aktuálne prebieha aj výstava k uvedenej téme.

• Narnia má talent!

18.4. sa na 1. stupni uskutočnila veselá show, na ktorej deti prezentovali svoje nadanie v rôznych umeleckých oblastiach. Všetkým zúčastneným ďakujeme a blahoželáme. Tu sú mená detí, ktoré postúpili do celoslovenského kola súťaže Galéria talentov.

Špeciálne blahoželáme Terezke Chlebanovej, ktorá sa v kategórií Vlastná literárna tvorba umiestnila v celoslovenskom kole na 3. mieste.

• Pozvánka na prednášku

Milí rodičia, Rada rodičov Vás pozýva na prednášku Úcta a rešpket detí voči autorite, ktorá sa uskutoční dňa 22.5.2018 o 17:00 v Koncertnej sále ZUŠ. Prednášajúcim bude psychoterapeut a psychológ Zoltán Mátyus.

• Jedálny lístok

• Pon20. 08.