2016/17
Výsledky testovania čitateľskej gramotnosti deviatakov (Štátna školská inšpekcia)
Procesy porozumenia
ŠKOLA
KRAJ
SR
Vyhľadávanie explicitných informácií
92,95%
86,90%
87,42%
Vyhľadávanie implicitných informácií
83,33%
75,62%
75,45%
Integrácia a interpretácia myšlienok
53,85%
43,44%
44,00%
Výsledky TESTOVANIA 9
Matematika
Slovenský jazyk
Priemerná percentuálna úspešnosť škôl v SR
56,4%
61,2%
Priemerná percentuálna úspešnosť školy
87,7%
81,9%
Percentil našej školy
99,9%
99,6%
(percentil ukazuje, aké percento škôl na Slovensku malo výsledok nižší ako naša škola)
V testovaní 9 získali deviataci našej školy 2. miesto z matematiky a 6. miesto zo slovenského jazyka medzi všetkými školami na Slovensku s počtom hodnotených žiakov nad 15.
Výsledky TESTOVANIA 5
Matematika
Slovenský jazyk
Priemerná percentuálna úspešnosť škôl v SR
62,3%
63,1%
Priemerná percentuálna úspešnosť školy
85,2%
75,5%
Rozdiel priemernej úspešnosti školy oproti národnému priemeru
22,9
12,4
(percentil, t.j. percento škôl s nižším výsledkom ako je náš, pri tomto testovaní vyrátaný nebol.)
Výsledky KOMPARO 8
Predmet / Oblasť testovania
Naša škola
Celoslovenský priemer
Percentil (percento škôl v celej SR, ktoré mali horší výsledok ako naša škola)
Poradie v regióne
Slovenský jazyk
61,7%
54,0%
87,0%
1.
Matematika
86,5%
60,0%
99,8%
1.
Dejepis
66,3%
46,2%
96,7%
2.
Fyzika
86,5%
54,9%
99,8%
1.
Všeobecné študijné predpoklady
86,5%
54,9%
99,8%
1.
Predmetové olympiády
Zapojenosť
Okresné kolo
Krajské kolo
Celoslovenské kolo
Nepostupová súťaž
1.
2.
3
1.
2.
3.
1.
2.
3.
1.
2.
3.
Anglický jazyk
A
x
x
x
Pytagoriáda
A
xx
Spolu
1
0
1
0
1
0
0
0
0
0
0
0
Počet ocenení
5
Žiaci, ktorí získali ocenenia:
Johanna Ličková (VI.A) – ANJ, 1.m. okresné kolo, 1. miesto krajské kolo, úspešný riešiteľ celoslovenské kolo
Vera Perecárová (XI.A) - ANJ 3.m. okresné kolo
Dávid Cimerman (VII.A) – Pyt. 3.m. okresné kolo
Barbora Gajdošová (V.A) – Pyt. 3.m. okresné kolo
ŠPORTOVÉ SÚŤAŽE
Počet súťaží
Okresné kolo
Krajské kolo
Celoslovenské kolo
Nepostupová súťaž
1.
2.
3
1.
2.
3.
1.
2.
3.
1.
2.
3.
Atletika
1
xxx
xxx
xxxx
Šach
1
xx
x
x
Spolu
2
1
0
0
0
1
0
0
0
3
3
4
Počet ocenení
14
Žiaci, ktorí získali ocenenia:
K. Bálintová, šach 1.m. OK
T. Lovčičan, šach 2.m. OK
K. Bálintová a T. Lovčičan, šach 1.m. OK
T. Lovčičan a L. Trubianska, šach 3.m. KK
A. Krestianková, atletika 1.m. a 3.m.
S. Chrienová, T. Skačan, Z. Guštafíková, V. Poloha, R. Barková, M. Gallas, E. Patrášová, M. Duraj - atletika
UMELECKÉ SÚŤAŽE
Počet súťaží
Okresné kolo
Krajské kolo
Celoslovenské kolo
Nepostupová súťaž
1.
2.
3
1.
2.
3.
1.
2.
3.
1.
2.
3.
Umelecký prednes
Literárna tvorba
Dráma/muzikál
Výtvarné umenie
xxxx
xxxx
Spev, hra na hud. nástroji
Spolu
0
0
0
0
1
1
0
0
0
4
0
4
Počet ocenení
8
Žiaci, ktorí získali ocenenia:
F. Brhlík, výtvarná súťaž 3.m NS
Z. Guštafíková, výtvarná súťaž 1.m. NS
M. Duraj, výtvarná súťaž, mimoriadna cena NS
V. Perecárová – výtvarná súťaž, mimoriadna cena NS
E. Hollá – spev 3.m., NS
S. Šobrová – spev 3.m. NS
H. Precárová – spev 3.m. NS
J. Rumbold – spev a hra na hudobný nástroj, mimoriadna cena NS