• 10. výročie Narnie

• V nedeľu 20. novembra sme mohli s radosťou osláviť 10. rokov od vzniku našej školy. Spoločne sme si zaspomínali na to, čo už máme za sebou a čo sa za tie roky podarilo. Ako sa z malej školičky s jednou triedou a troma učiteľkami stala veľká škola s takmer 300 žiakmi a viac než 30 členným pedagogickým zborom. Hlavnou myšlienkou týchto osláv bolo poďakovať v prvom rade Pánu Bohu za to, čo v Narnii a cez Narniu za ten čas urobil. Tiež bolo na mieste spomenúť si na tých ľudí, ktorí stáli pri začiatku Narnie a podporovali ju v rôznych obdobiach jej vývoja.

Predpoludním sme mali spoločné narnijské bohoslužby, kde sme si za účasti mnohých Narnijčanov vypočuli svedectvá rodičov, pozreli hudobné vstupy a scénky našich žiakov a predovšetkým vzdali Bohu chválu za to všetko. Po spoločnom obede nás čakali viaceré zaujímavé semináre a workshopy s pozvanými hosťami. Na záver tohto dňa bola ešte slávnostná večera pre tých, ktorí Narniu vytvárali a tvoria ju dodnes.

Ďakujeme všetkým rodičom a priateľom, ktorí prispeli k tomu, aby sa tento nádherný deň mohol uskutočniť.