• Mikuláš v Narnii

• Veríte či neveríte....dňa 6.12 zavítal do Narnie "ozajstný" Mikuláš.
            Prišiel s veľkým "buchotom", aby potešil a prekvapil všetky dobré Narnijské deti a aj všetkých dobrých Narnijských učiteľov.
            Malí aj veľkí sa tomu potešili a na dobrotách si pochutnali cez veľkú prestávku na spoločnom triednom "pikniku". Každá trieda potešila Mikuláša
            a jeho pomocníkov nejakou zábavnou pesničkou a dokonca aj violončelovým duetom. A tak sme si všetci spoločne mohli opäť pripomenúť čo to znamená "RADOSŤ" z dávania aj z prijímania.

Fotky z akcie sú dostupné v Galérii.