• Mikuláš v Narnii

• Veríte či neveríte....dňa 6.12 zavítal do Narnie "ozajstný" Mikuláš.
            Prišiel s veľkým "buchotom", aby potešil a prekvapil všetky dobré Narnijské deti a aj všetkých dobrých Narnijských učiteľov.
            Malí aj veľkí sa tomu potešili a na dobrotách si pochutnali cez veľkú prestávku na spoločnom triednom "pikniku". Každá trieda potešila Mikuláša
            a jeho pomocníkov nejakou zábavnou pesničkou a dokonca aj violončelovým duetom. A tak sme si všetci spoločne mohli opäť pripomenúť čo to znamená "RADOSŤ" z dávania aj z prijímania.

Fotky z akcie sú dostupné v Galérii.

• číslo účtu (IBAN): SK1102000000002207431659 Variabilný symbol: dátum narodenia dieťaťa v tvare DDMMRRRR Konštantný symbol: 0558 Špecifický symbol: 999 (resp. číslo krúžku) Účel platby: meno dieťaťa + škola (resp. názov krúžku)
        • Okružná 2

• Ži a nechaj žiť