• Počujete to volanie?

Že aké volanie? No to tajuplné, ktoré sa vám v týchto dňoch jemne, no intenzívne pripomína, z ktorého cítite šteklenie v bruchu a neviete, či sa tešiť, alebo utekať, avšak viete, že ... jednoducho nadišiel čas. Poznáte to?

Ak ste si doteraz neboli istí, prezradíme vám, o čo ide. Je to volanie priamo z Narnie! Zázračný Aslanov roh zvoláva svojich obyvateľov na nový napínavý príbeh s názvom ROK 2018/19. Tešíte sa na nové narnijské dobrodružstvo? Uf, my tu v Narnii sa vás už nevieme dočkať!

Neváhajte teda, a príďte do Narnie už tento pondelok, 3. 9. 2018, o 8:00 hod.

A ak ste už veľmi zvedaví, tu, na tejto stránke nájdete ďalšie dôležité informácie:

- termíny stretnutí s vašimi rodičmi (kalendár

- program prvých dní - (rozvrh hodín)

-  možnosti špeciálnych zážitkov - (krúžky)

- aby ste neboli hladní - (stravovanie v škole)

Tešíme sa na vás!

• ŠKOLSKÉ POTREBY PRE PRVÁČIKA V ZŠ NARNIA

• Milí rodičia budúcich prváčikov,

nižšie nájdete základný zoznam pomôcok, ktoré bude prváčik v ZŠ Narnia potrebovať. Prosíme, otvorte si tabuľku kliknutím na odkaz "viac":

Zabezpečí škola

Zabezpečia rodičia

Ďalšie učebnice, pracovné listy a písanky, bežné zošity, poznámkový slovníček, žiacka knižka „pointbook“