• Pozvánka na prednášku

• Milí rodičia, Rada rodičov Vás pozýva na prednášku Úcta a rešpket detí voči autorite, ktorá sa uskutoční dňa 22.5.2018 o 17:00 v Koncertnej sále ZUŠ. Prednášajúcim bude psychoterapeut a psychológ Zoltán Mátyus

• Biologická olympiáda

• Blahoželáme Danielovi Šebeňovi (IX.A - Further Up) k 1. miestu v okresnom kole biologickej olympiády a želáme mu veľa síl pri príprave na krajské kolo. :)

• Slávik Slovenska

• V školskom kole speváckej súťaže "Slávik Slovenska" získali ocenenie títo žiaci:

1. kategória 1.- 3. ročník

I. miesto: Alžbetka Kothajová (II.B)

II. miesto: Julka Gallová (I.B)

III. miesto: Barborka Kothajová (I.A), Sára Demuthová (I.B)

2.kategória 4.- 6.roč,

I.miesto: Alžbetka Hôrecká (IV.A)

II. miesto: Tadeáš Košík (IV.A)

III.miesto: Katka Kothajová (V.A)

Všetkým srdečne blahoželáme a Alžbetke Hôreckej a Alžbetke Kothajovej želáme veľa síl a odvahy pri reprezentácii našej školy na okresnom kole. :)

• Kováčova Bystrica

• Blahoželáme našim žiakom z Lamp Post (VI.A) k pekným výsledkom v literárnej súťaži Kováčova Bystrica. :)

Peťka Krištofíková získala 1. miesto v oblasti Vlastná literárna tvorba a Janko Marček získal Čestné uznanie primátora mesta BB za prednes poézie.

• Anglická olympiáda - blahoželáme Johanke!

• Johanka Ličková zo Seven Islands (VII.A) získala v okresnom kole olympiády z anglického jazyka krásne, 2. miesto. Srdečne jej blahoželáme a ďakujeme za reprezentáciu našej školy.