• Rest Time

• REST TIME OUTDOOR – 15. september

Výstup a Rysy

Pôvodne sme septembrový R.T.O. ani neplánovali. Kopili sa povinnosti a akcie rôzneho druhu. Niektorí namotivovaní žiaci našej školy a ich rodičia nás však obrazne povedané “pritlačili k stene” a my sme sľúbili, že ešte v septembri podnikneme túru na Rysy. Jediný voľný termín, aspoň v našom diári, je práve 15. september. Tak ak sa pri tomto dátume nájde prázdne okienko aj v tom vašom, pripojte sa k nám na jednu z najkrajších vysokohorských túr na Slovensku.

• Narnijčania, pripravte sa

• Cez skriňu? Autobusovú stanicu? Obraz? Hm.. Nechajte sa prekvapiť smiley

V každom prípade buďte pripravení. V stredu, 2. 9. 2015, o 8:00 Narnia určite otvorí svoje brány pre všetkých povolaných. Ak patríš medzi nich, je načase nastaviť sa na nový začiatok a nové dobrodružstvá.  smiley

Tešíme sa na Teba!