• Prestup do vyšších ročníkov

• Milí rodičia,

od septembra 2018/19 môžeme prijať nových žiakov len do 5. a 9. ročníka (súčasných štvrtákov a ôsmakov). Počet žiakov v ostatných triedach je v tomto čase naplnený.

V prípade záujmu o iné ročníky nás prosíme kontaktujte mailom na adrese: martina.polohova@narniabb.sk. Mená Vašich detí si zapíšeme do zoznamu čakateľov a v prípade, že sa nám uvoľní miesto, Vás budeme kontaktovať.

Aktivity pre rodičov a žiakov, ktorí majú záujem o prestup do 5. alebo 9. ročníka

Dátum

Čas

Aktivita

Bližší popis

28. máj

8:00 – 9:30 hod.

Stretnutie rodičov s vedením školy, prehliadka školy

Diskusné stretnutie rodičov s vedením školy a zástupcami rodičov súčasných žiakov. Cieľom stretnutia je predstaviť školu a zodpovedať otázky rodičov.

29. máj

7:45 – 16:00 hod.

Deň v triede

Žiaci majú možnosť stráviť hodinu, niekoľko hodín alebo celý deň v triede a v ŠKD. Podmienkou je príchod o 7:45, keďže v tom čase trávi každá trieda úvod do vyučovania s triednym učiteľom a je tu prirodzený priestor na zoznámenie sa.

30. máj

Rozdielové testy zo SJL, MAT a ANJ

Žiaci si podľa ročníkov napíšu test, v ktorom budú úlohy z týchto troch predmetov.

Rozhodnutie o prijatí / neprijatí zverejníme na internetovej stránke a mailom do 4. júna 2018.

Dôležité informácie

Prosíme rodičov, aby prostredníctvom online formulára prihlásili svoje dieťa na „Deň v škole“, aby sme mali prehľad o počte žiakov a ročníkoch, do ktorých by ste svoje deti radi prihlásili.

„Stretnutie s vedením školy“ a „Deň v škole“ sú aktivity bez poplatku, avšak cena za účasť na rozdielových testoch  je 10 eur.

Účasť zákonného zástupcu na rozdielových testoch je nevyhnutná aspoň na krátky čas z dôvodu vypísania dokumentácie. Na rozdielové testy si, prosíme, prineste občiansky preukaz, kópiu rodného listu dieťaťa a jeho vysvedčenia z predchádzajúcich dvoch ročníkov.

Ďakujeme a vážime si váš záujem.

• číslo účtu (IBAN): SK1102000000002207431659 Variabilný symbol: dátum narodenia dieťaťa v tvare DDMMRRRR Konštantný symbol: 0558 Špecifický symbol: 999 (resp. číslo krúžku) Účel platby: meno dieťaťa + škola (resp. názov krúžku)
      • Okružná 2

• Rozlúčka so Spear Head (deviataci)
    • Ži a nechaj žiť