• Keď nie ste schopný zmeniť situáciu, zmeňte seba.
        • Viktor Frankl
        • Všetko, čo nás na druhých rozčuľuje, môže viesť k pochopeniu seba samého.
        • Carl Gustav Jung
        • Ak sa úmyselne rozhodneš byť niečím menej, než si schopný byť, potom ťa varujem – budeš nespokojný po celý zbytok svojho života.
        • Abraham Maslow
        • Prijatie seba samého je prvým krokom k skutočnému prijatiu ostatných.
        • Výchovný poradca

• Bc. Lukáš Závodník

e-mail: lukas.zavodnik@narniabb.sk

tel. č.: 0915 342 200

• Výchovný poradca v prípade potreby sprostredkuje deťom a ich zákonným zástupcom pedagogické, psychologické, sociálne a iné služby, ktoré koordinuje v spolupráci s triednymi učiteľmi. Úzko spolupracuje s členmi ŠPT a učiteľmi pri riešení výchovných ťažkostí.

Úlohou výchovného poradenstva je vykonávanie poradenstva pri riešení osobnostných, vzdelávacích, profesionálnych a sociálnych potrieb detí.