• Modlime sa za mier

• Milí priatelia Narnie,

všetci veľmi citlivo prežívame situáciu v súvislosti s vojnou na Ukrajine. Viacerí z nás máme obavy o budúcnosť. Žiaci chodia s otázkami, či bude vojna aj u nás, či ich ocko bude musieť ísť bojovať. V tejto súvislosti sme pre žiakov II. stupňa zorganizovali spoločný opening, na ktorom sme sa veľmi citlivo snažili vysvetliť, čo sa práve deje a zároveň žiakov upokojiť, že v súčasnosti nám nehrozí žiadne vojnové nebezpečenstvo. Zároveň sme vyjadrili našu spolupatričnosť s našimi ukrajinskými, ale aj ruskými priateľmi. Pretože nemôžeme zabúdať na to, že väčšina ľudí na oboch stranách si vojnu neželá a že naši ruskí kamaráti, ktorých máme medzi sebou nijakým spôsobom nemôžu za to, ako sa rozhodol nejaký politik v ich rodnej krajine. Naopak, aj oni sa boja, pretože majú tam niekde ďaleko svojich milovaných príbuzných, ktorí prežívajú veľmi ťažké časy. Preto vyzývame všetkých ľudí dobrej vôle, aby sme sa v spoločných modlitbách spojili a prosili Pána Boha o pokoj do tejto zdanlivo bezvýchodiskovej situácie.

• ZŠ Narnia hľadá posilu do tímu

• Od nového školského roku príjme ZŠ Narnia do svojich radov nového člena inkluzívneho tímu na miesto špeciálneho pedagóga, sociálneho pedagóg alebo školského psychológa. Žiadosť spolu so životopisom a motivačným listom posielajte na adresu info@narniabb.sk.

• 2% pre Narniu

• Vážení rodičia, priatelia Narnie,

aj tento rok môžete darovať 2% zo svojich daní na rozvoj našej školy. Vopred Vám veľmi pekne ďakujeme!

Viac infomrácií získate na tomto odkaze

• Spoločné vyhodnotenie I. polroka

• V Narnii opäť vyvrcholila hodnota mesiaca POKOJ spoločným stretnutím. Deti na 1. stupni mali Celebration druhostupniari zas Chapel. Na obidvoch školských slávnostiach sme sa pozreli na opak pokoja. Hovorili sme o falošnom, nepravom pokoji. Vyjadrili sme to 4 paralelami z „jedinečnej“ plavby Titanicu.

V rámci slávnosti sme si vyhodnotili I. polrok a ocenili žiakov za ich výsledky v rôznych súťažiach. No a na I. stupni nám tento deň vyvrcholil spoločným karnevalom.