• Bežecká 24 hodinovka

• Milí priatelia,

s potešením vám oznamujeme, že výzvu "Bežecká 24hodinovka" sa podarilo splniť! Ďakujeme všetkým účastníkom - bežcom, fandiacim divákom, dobrovoľníkom, darcom občerstvenia, koordinátorom a organizátorom. Každý svojim dielom prispel k úspešnej a milej akcii, počas ktorej sme sa intenzívnejšie než inokedy cítili ako jedna veľká narnijská rodina. Veríme, že podobnú rodinnú atmosféru zažijeme už čoskoro na Komunitnom pikniku v piatok, 19. mája.

• Odvážny muž

• V rámci hodnoty odvaha sme mali tú česť, privítať v Narnii veľmi vzácneho hosťa. Bol ním pán kpt. Vladimír Strmeň, ktorý je jedným z posledných žijúcich priamych účastníkov bojov počas Slovenského národného povstania. Napriek svojmu pokročilému veku, 95 rokov, pán Strmeň prekypuje energiou a optimizmom a jeho životné autentické príbehy nás všetkých hlboko zasiahli. Počúvať pána Vladka bol pre nás všetkých veľký zážitok. Vypočuli sme si viacero napínavých príbehov, v ktorých pán Vladko preukázal obrovskú odvahu a chrabrosť. Je pre nás cťou, že sme sa mohli naživo stretnúť s jedným z posledných žijúcich bojovníkov za slobodu našej krajiny a mohli sme si tak uvedomiť, aká vzácna a ťažko vybojovaná hodnota to je. Pán Vladko nás vyzval, aby sme si slobodu vážili a chránili, lebo to nie je vôbec samozrejmosť. Pán Vladko sa stal pre nás veľkým hrdinom a inšpiráciou, akých naša krajina a aj každý z nás nesmierne potrebuje.

• Krásny úspech Tobiáša

• náš deviatak Tobiáš Šipöcz sa stal víťazom krajského kola matematickej olympiády.

Srdečne gratulujeme a želáme mnoho ďalších úspechov!

• Dotácia na stravu

• Vážení rodičia, od 1.5.2023 majú Vaše deti znovu možnosť stravovať sa s dotáciou. O dotáciu je potrebné aktívne požiadať, a to do 15.4.2023. Môžete tak jednoducho urobiť prostredníctvom Edupage. Podrobný návod nájdete na tomto odkaze.  Viac informácií si prečítajte v priloženom dokumente.

Informacie_o_dotacii_na_stravu.doc