• Veľkonočné zastavenia 2023

• Veľkonočné sviatky sú výnimočné. Chceme, aby ich narnijské deti spoznávali a premýšľali o nich. Navrhli sme preto siedmakom, či sa nepustia do projektu prípravy veľkonočných zastavení pre celý prvý stupeň. Ochotných bolo viac ako sme ich mohli zapojiť a svoje úlohy zvládli veľmi dobre. Žiaci prešli deviatimi zastaveniami, ktoré zachytávali posledné dni a hodiny Pána Ježiša pred smrťou. Viaceré triedy na druhom stupni pripravovali záložku, ktorá niesla posolstvo nedeľného rána: Niet ho tu, bol vzkriesený.

Druhý stupeň čaká v pondelok taktiež veľkonočné Chapel. Strávime ho spoločne tichým časom v škole a programom so vzácnym hosťom v kostole zriaďovateľa zboru CBBB. Chválami nás bude viesť školská hudobná kapela zložená z učiteľov a žiakov Narnie a o program k hodnote ODVAHA sa postarajú naši žiaci.
              Na tento čas sa už spolu veľmi tešíme.

• 2% pre Narniu

• Milí rodičia a priatelia Narnie,

aj tento rok nás môžete podporiť 2 % z Vašich daní.

Viac informácii získate na tomto odkaze.

ĎAKUJEME!