• Hurá, prázdniny

• Ako ste si už iste viacerí všimli smiley, začal našimi deťmi túžobne očakaváný čas prázdnin. Chceme Vám preto všetkým popriať veľa spoločných chvíľ, oddychu, slnka, tepla, skrátka všetkého, čo k tomuto času patrí. A zároveň prosíme o Božiu ochranu nad vami, kdekoľvek budete.

Vaša Narnia

• V zdravom tele, zdravý duch

• Skalka, Šalková, Slovenská Ľupča, Sliač, Panský diel, Mútne jazero, Králiky...to všetko boli ciele našich druhostupniarov, v rámci športového výcviku, ktorý absolvovali už počas prvého školského týždňa. Pre niektorých to bola vraj "oddychovka", iní vynaložili tej námahy trochu viac. Tu si môžete pozrieť, ako to všetko zvládli.

• Začíname..

• V románe C. S. Lewisa vstúpili deti do Narnie cez skriňu. Pýtate sa, ako to bolo u nás? Odpoveď nájdete tu a poznajú ju tiež tí, ktorí boli v pondelok s nami. Okrem iných to bolo aj 48 slávnostne pasovaných obyvateľov Narnie, ktorí vstúpili do tejto tajomnej krajiny práve cez ňu. Veríme, že sa tým pre nich začala cesta, po ktorej budú s nami kráčať ďalej a vyššie, aby viac videli, cesta, ktorá bude pre nich a aj nás ostatných opäť dobrodružná, plná radosti z objavovania a skúmania. A veríme, že to bude cesta, ktorá bude aj o prekonávaní vlastných hraníc a budovaní vzťahov medzi nami navzájom, a aj Niekým, koho tu budeme stále viac a viac spoznávať.

• číslo účtu (IBAN): SK1102000000002207431659 Variabilný symbol: dátum narodenia dieťaťa v tvare DDMMRRRR Konštantný symbol: 0558 Špecifický symbol: 999 (resp. číslo krúžku) Účel platby: meno dieťaťa + škola (resp. názov krúžku)
        • Okružná 2

• Ži a nechaj žiť