• Poďakovanie za darčeky od domova Senium

• ZŠ Narnia je  skvelým partnerom v miestnej komunite Fončorda nášmu zariadeniu.

Deti a pani učiteľky sú celoročnými dobrovoľníkmi, ktorí do DD a DSS Senium prinášajú úsmev- nielen na Vianoce. Preto nás ani neprekvapilo, keď pani učiteľka Zuzka Búciová doniesla  vianočný pozdrav - krásne krabičky, do ktorých okrem drobných darčekov pre radosť našich klientov povkladali deti aj ručne robené pozdravy s prianím zdravia a túžby, aby už opäť mohli chodiť medzi seniorov a seniorky vo voľnom čase.

Ďakujeme každému jednému z vás, za Váš záujem, čas a to, že na nás myslíte, za všetky milé dobré skutky a dobrú spoluprácu.

Veríme, že snáď budúci rok už budú možné aj osobné stretnutia s vami a obnovíme návštevy "Narniančanov" medzi nami.

Prajeme vám všetkým príjemné Vianoce k kruhu blízkych a do Nového roka 2022 hlavne pevné zdravie, spokojnosť a radosť do každého dňa.

S pozdravom a úctou v mene našej pani riaditeľky PhDr. Jany Dupákovej, všetkých klientov a zamestnancov Senia,

Silvia Žabková

• Vianočné prázdniny

• Vianočné prázdniny budú trvať od pondelka, 20.12.2021 do nedele, 9.1.2022. V škole sa opäť stretneme v pondelok, 10.1.2022

• Olympiáda v anglickom jazyku a Jazykový kvet

• Koncom novembra sa na našej škole uskutočnila olympiáda v anglickom jazyku. V silnej konkurencii sa na stupienkoch víťazov umiestnili:

v kategórii 1A  (5.-7.ročník)

3.m. - Savina Brezňanová (7.B)

2.m. - Tomáš Krištofík (5.B)

1.m. - Viktória Brhlíková (7.B)

v kategórii 1B (8.- 9. ročník)

3.m. - Linda Vetráková (8.A)

2.m. - Hana Galandová (9.A)

1.m. - Terezka Chlebanová (8.B)

v kategórii 1C (anglofónni žiaci)

3.m. - Ella Brenkusová (7.A)

2.m. - Shaylee Rumbold (7.A)

1.m. -  Vilma Vesely (8.B)

Srdečne blahoželáme a víťazom želáme veľa úspechov na okresnom a krajskom kole.

V online školskom kole súťaže v prednese prózy a poézie v anglickom jazyku Jazykový kvet 2022 súťažilo 13 žiakov druhého stupňa. Ich umelecké vystúpenia všetkých zúčastnených príjemne zaujali i rozosmiali a vyučujúcich anglického jazyka naplnili hrdosťou na svojich žiakov! Všetkým zúčastneným ďakujeme za krásne umelecké zážitky!

Na krajskom semifinále našu školu budú reprezentovať:

Sophia Sedláčková (6.A)

Noemi Golianová (7.A)